پدري دو دختر خردسالش را حلق آويز کرد

14.gifپليس جنايي استان تهران در جست وجوي مرد جنايتکاري است که با حلق آويز کردن دو کودک خردسال خود يکي از آنان را به کام مرگ فرستاده است.

به گزارش خبرنگار ما ساعت 15 روز 18 شهريورماه مسوولان يک کلينيک در هشتگرد کرج با مرکز فوريت هاي پليسي 110 تماس گرفتند و از انتقال پيکر نيمه جان دو دختر 8 و 5/1 ساله به اين مرکز خبر دادند و گفتند به نظر مي رسد اين کودکان حلق آويز شده اند.

دقايقي بعد زماني که ماموران پليس به کلينيک رسيدند پزشکاني را مشاهده کردند که دور دو تخت حلقه زده و در حال شوک دادن به دو دختر خردسال بودند. فاطمه و ستايش - خواهران حلق آويز شده - آخرين لحظات عمر خود را سپري مي کردند و به سختي نفس مي کشيدند. دقايقي بعد به رغم تلاش هاي پزشکان، فاطمه - خواهر بزرگ تر - تسليم مرگ شد اما پزشکان توانستند با انجام عمليات احيا، قلب دختر 5/1 ساله را بار ديگر به کار بيندازند اما از آنجا که وي هنوز بيهوش بود و امکان مداواي کامل او در کلينيک وجود نداشت ستايش با يک آمبولانس به بيمارستان البرز کرج انتقال يافت.

ماموران که شاهد اين صحنه هاي تلخ بودند پس از انتقال ستايش به بيمارستان به بازجويي از مادر دو خواهر که آنها را به مرکز درماني منتقل کرده بود، پرداختند. اين زن که از حادثه تلخ به وقوع پيوسته شوکه شده بود و به سختي حرف مي زد شوهرش را عامل اين جنايت بي رحمانه معرفي کرد.

مادر دو دختر خردسال گفت؛ ساعت 14 امروز - روز حادثه - براي گرفتن نذري از خانه مان در هشتگرد خارج شدم، آن موقع دو دخترم مشغول بازي بودند و شوهرم عبدالله نيز در خانه حضور داشت و هرگز تصور نمي کردم مشکلي پيش بيايد اما 15 دقيقه بعد وقتي به منزل بازگشتم متوجه شدم عبدالله در خانه نيست. با جست وجو در خانه ناگهان دو دخترم را در حالي که در راه پله ها با روسري حلقه آويز شده بودند پيدا کردم. ناگهان وحشت سراسر وجودم را تسخير کرد. تمام بدنم از ترس مي لرزيد و اصلاً نفهميدم چطور شد که در يک لحظه به سوي فاطمه و ستايش دويدم و با چاقو روسري ها را پاره کردم.

اين زن ادامه داد؛ من با صداي بلند فرياد مي کشيدم و از همسايه ها کمک مي خواستم. دخترانم در حال مرگ بودند و هيچ کاري براي نجات شان از دستم بر نمي آمد، بالاخره همسايه ها با شنيدن صداي من وارد خانه مان شدند و با کمک آنها دو کودکم را به بيمارستان منتقل کرديم.

پس از اظهارات اين زن جسد فاطمه به پزشکي قانوني انتقال يافت و متخصصان با اعلام اين که هيچ گونه اثر ضرب و جرحي روي پيکر قرباني وجود ندارد، تاييد کردند که وي بر اثر خفگي جان باخته است.

از سوي ديگر از آنجا که پدر اين دو دختر تنها مظنون پرونده است کارآگاهان تحقيقات خود را براي رديابي وي که پس از جنايت فراري شده است، آغاز کردند، اما اين تلاش ها تاکنون به نتيجه نرسيده و انگيزه عبدالله از چنين اقدام جنون آميزي هنوز مشخص نشده است.14.gif
/ 7 نظر / 59 بازدید
هانیه

واقعا داستان غم انگیز و تکون دهنده ای بود[شرمنده]

صالح

به نظر من بایستی همین بلا رو سر ژدر بی رحم آورد